Bartosz Abramowicz

Bartosz Abramowicz
Bartosz Abramowicz

Bartosz Abramowicz

Starszy specjalista do spraw legalizacji pobytu i pracy

Doktor nauk humanistycznych w zakresie socjologii, absolwent socjologii na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego, oraz zarządzania i marketingu w Wyższej Szkole Marketingu i Biznesu. Prowadził zajęcia na Uniwersytecie Łódzkim i Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz na wielu uczelniach niepublicznych.

Od ponad 7 lat specjalizuje się w polskim prawie imigracyjnym; pracował jako inspektor w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi, a następnie w działach HR kolejno dwóch dużych korporacji z dużym wolumenem zatrudnionych cudzoziemców. Przed dołączeniem do CGO Group pracował jako paralegal w dużej sieciowej kancelarii prawniczej w Warszawie zdobywając doświadczenie w obsłudze wielu globalnych firm w zakresie legalizacji pobytu i pracy oraz relokacji pracowników do Polski.

W dziale Mobility CGO Legal Chajdas Gawlak Owczarek sp. k. odpowiada za obsługę klientów w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców. W swojej pracy stawia na dostarczanie klientom kompleksowych informacji i przygotowanie ekspertyz oraz działania edukacyjne.

Włada biegle językiem angielskim.

Skontaktuj się ze mną